Hikayemiz

AR&GE

Araştırma ve geliştirme çalışmalarımız demiryolu elastik ray bağlantı sistemleri üzerinde yoğunlaşmaktadır. Bu nedenle işimizi şekillendirecek yüksek teknolojiye sahip olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. 

Kaliteli, konforlu ve güvenli ray bağlantı sistemlerimiz ile farklı projelere farklı ray bağlantı sistemleri hizmeti sunmaktayız.

Projeye, müşteriye özel çözümler üretiyoruz. Devam eden yeni Ar-Ge projelerimizle yakında demiryolu sektörüne çok büyük değişiklikler sunacağız.

Politikalar

Kalite Yönetim Politikamız

Ürün ve hizmetlerimizde güvenilirliği ve sürekliliği sağlayarak tüm faaliyetlerin sürekli iyileştirilmesi amacıyla yenilik ve değişimi ilke edinmek kalite politikamızdır.
Uygulanan kalite yönetim sistemimiz sayesinde fabrikamızda üretilen her ürünün izlenebilirliğini sağlamaktayız. 

Kaliteli üretim için kalıp tasarımından doğru hammadde tedarikine ve son kontrollere kadar modern teknolojinin tüm imkanlarını kullanmaktayız. Ürünlerimizin maksimum güvenli olması için gerekli tüm kontrolleri yine kendi bünyemizde kurduğumuz laboratuvarımızda yapmaktayız. 

Tüm bu üretim ve kontrol birimlerimiz ve deneyimli kadromuz ile sizler için % 100 güvenli üretim yapmak için çalışıyoruz.

Üretim tesislerimizde Panel Ray Bağlantı Sistemleri tam otomasyonlu robotik sistemlerde üretilmekte olup üretimin her aşamasında ve üretim tamamlandıktan sonra kalite testlerinden, ölçümlerden geçmektedir. Bu testler alanında uzman, deneyimli personellerce donanımlı laboratuvarımızda yapılmaktadır.

İnsan hayatını taşıyan raylı sistemlerin güvenilirliğinin, kalitesinin ve öneminin farkındayız. Bu nedenle “Kalite Yönetim Sistemimizi” en ince detaylara kadar tasarımdan imalata, paketlemeden sevkiyata kadar tüm süreçlerde büyük bir titizlikle uygulamaktayız.

Tüm işgücü ve ekipman kaynaklarımızı verimli kullanarak, müşteri isteklerine uygun politikalar uyguluyoruz.

Kalite Yönetim İlkelerimiz;

Bilgi Güvenliği Politikamız

Panel A.Ş. olarak ticari ve operasyonel her türlü elektronik, yazılı veya diğer ortamlardaki bilgi ve verilerin güvenliği ve gizliliğini temin etmekteyiz. 

Şirket içinde kullanılan her türlü elektronik bilgi sistemleri ekipmanı ve bunlarla ilgili hizmet kaynaklarının yasal ve lisanslı olmasını sağlamaktayız. Bu doğrultuda Kurumsal Kimliğimizi korumak için kurumsal yapımızın gelişmesine önem vermekteyiz.Satın Alma

Yüksek kaliteli, yenilikçi ürünlerin üreticisi misiniz ve tedarikçi olmak için başvurmak ister misiniz?

Tedarik alanında yeni ve başarılı ilişkiler geliştirmekten ve siz sektör profesyonellerini aramızda görmekten onur duyarız.  

Tedarikçi olmak ve başvuru yapmak için tüm bilgilere satinalma@panelpol.com adresinden ulaşabilirsiniz.