Politikalar

Kalite Yönetim Politikamız

Ürün ve hizmetlerimizde güvenilirliği ve sürekliliği sağlayarak tüm faaliyetlerin sürekli iyileştirilmesi amacıyla yenilik ve değişimi ilke edinmek kalite politikamızdır.
Uygulanan kalite yönetim sistemimiz sayesinde fabrikamızda üretilen her ürünün izlenebilirliğini sağlamaktayız. 

Kaliteli üretim için kalıp tasarımından doğru hammadde tedarikine ve son kontrollere kadar modern teknolojinin tüm imkanlarını kullanmaktayız. Ürünlerimizin maksimum güvenli olması için gerekli tüm kontrolleri yine kendi bünyemizde kurduğumuz laboratuvarımızda yapmaktayız. 

Tüm bu üretim ve kontrol birimlerimiz ve deneyimli kadromuz ile sizler için % 100 güvenli üretim yapmak için çalışıyoruz.

Üretim tesislerimizde Panel Ray Bağlantı Sistemleri tam otomasyonlu robotik sistemlerde üretilmekte olup üretimin her aşamasında ve üretim tamamlandıktan sonra kalite testlerinden, ölçümlerden geçmektedir. Bu testler alanında uzman, deneyimli personellerce donanımlı laboratuvarımızda yapılmaktadır.

İnsan hayatını taşıyan raylı sistemlerin güvenilirliğinin, kalitesinin ve öneminin farkındayız. Bu nedenle “Kalite Yönetim Sistemimizi” en ince detaylara kadar tasarımdan imalata, paketlemeden sevkiyata kadar tüm süreçlerde büyük bir titizlikle uygulamaktayız.

Tüm işgücü ve ekipman kaynaklarımızı verimli kullanarak, müşteri isteklerine uygun politikalar uyguluyoruz.

Kalite Yönetim İlkelerimiz;

  • Yüksek kalite seviyesinde ürün, 
  • Piyasa ve rekabet şartlarına uyumlu fiyat, 
  • Zamanında teslim 

Bilgi Güvenliği Politikamız

Panel A.Ş. olarak ticari ve operasyonel her türlü elektronik, yazılı veya diğer ortamlardaki bilgi ve verilerin güvenliği ve gizliliğini temin etmekteyiz. 

Şirket içinde kullanılan her türlü elektronik bilgi sistemleri ekipmanı ve bunlarla ilgili hizmet kaynaklarının yasal ve lisanslı olmasını sağlamaktayız. Bu doğrultuda Kurumsal Kimliğimizi korumak için kurumsal yapımızın gelişmesine önem vermekteyiz.

KALITE POLITIKAMIZ

PANEL POLİÜRETAN KALİTE POLİTİKA MADEN